Popis linky

Dvířka z termofólie

základ tvoří jednostranně laminovaná MDF deska potažená z druhé strany plastickou termofólií. Do plochy lze frézovat prolis. Různé tvary a dekory fólií ( mat, dřevodekory, UNI barvy, lesk).


Laminátová dvířka

základ je dřevotřísková deska (DTD) potažená dekorovou fólií. Do povrchu nejde frézovat prolis (tvary). Různé dekory fólií ( mat, dřevodekory, UNI barvy, lesk).


Masivní dvířka

dvířka vyrobená z masivního pravého dřeva a následně domořena a nalakována. Různé dřeviny ( olše, dub, buk, jasan, smrk, borovice).


Lakovaná dvířka

základ tvoří jednostranně laminovaná MDF deska. Druhá strana je lakována od matu až po lesk, popř. ještě přelakována krycím lesklým bezbarvým lakem. Dekory UNI barev. Do plochy jde frézovat prolis.


Korpusy, police, výsuvy

Ostatní části kuchyňské linky, mimo pracovní desku a obložení zdi, jsou vyrobeny z laminátových desek (LTD) a olepeny ABS hranou o síle 0,5 mm nebo 2 mm. Velký výběr dekorů ( mat, lesk, dřevodekor, UNI barvy).

Pracovní deska je vyrobena z DTD a potažena vysokotlakým laminátem. Různé dekory ( dřevodekor, UNI barvy).

Zádové desky slouží k obložení zdi mezi horní skříňkou a pracovní deskou. Vyrábí se ve stejném dekoru jako pracovní deska.